Repertuārs

Iedegsim sveces

Pirkt biļetes no 16€
Image of a play
Muzikāls psihoterapijas seanss, kas uzrunā, apbur un iedvesmo!

Aina Boža ir brīvmāksliniece. Savās radošajās izpausmēs viņa nevadās pēc vispārpieņemtiem uzstādījumiem. Ainai tie ir pašai savi: gleznā ir jābūt noskaņai un gaismas momentam, mūzikā – melodijai un tekstā – saturam! Galvenā „cenzūra” savam radošumam ir viņa pati, tādēļ vienīgais, uz ko Aina pretendē, ir būt pašai – tādai, kāda viņa ir visās savās izpausmēs, jo tikai būdami patiesi, mēs varam uzrunāt citus cilvēkus sirds līmenī.

Ainas kontā ir vairāki simti darbu akrila, guaša tehnikās. Savas gleznas parasti izstāda vietās, kur notiek viņas koncerti. Viņas dziesmu kontā – apmēram simts divdesmit dziesmu, kuras izdotas 12 mūzikas programmās. Dziesmas ir rakstītas „folk” stilā.

Laika gaitā, padziļinoties dzīves izpratnei, Aina liek uzsvaru uz gaišu attieksmi dzīves pieņemšanā. 2007. gadā iznākusi A. Božas grāmata „Pieskārieni”, kurā apkopoti dziesmu teksti, gleznas, ritmiskas pārdomas. Aina, kā viņa pati raksta savas grāmatas ievadā, joprojām ir ceļā, un katrs viņas nākamais solis ir gājiens nezināmajā, vēl nepieredzētajā, neatklātajā un neizjustajā.

Aina tic un ir pārliecināta, ka dzīvei ir nepieciešamas visas krāsas; ka cilvēks var kļūt bagāts tieši tērējot gan sevi, gan mantu, nevis krājot; ka daloties gaismā, tās kļūst vairāk un ka ar savu dzīves mīlestību, labestību un sirds degsmi mēs varam iededzināt kādu zvaigzni otra cilvēka dvēseles debesīs.

Izrādes garums

2 stundas