Repertuārs

Reiz Jaungada naktī – īpašā izrāde 31.decembrī

Pirkt biļetes no 55€
Image of a play
Klasiskākais Vecgada stāsts īpašā vakarā, īpašā izrādē

TĀ BŪS SOLĪDĀKĀ JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA RĪGĀ! REZERVĒ GALDIŅU TŪLĪT! TĀLRUNIS 26527007

Programmā: No 17:00 Saviesīgas sarunas ar galda biedriem par gada notikumiem, cienājoties ar lašmaizītēm, kūpinātas desas maizītēm, siera un augļu plati un malkojot glāzi Rīgas šampanieša (bārā pieejami arī citi maksas dzērieni).

18:00 Pirmais cēliens izrādei “Reiz Jaungada naktī”, kas Austrumu robežā gadumijas laikā iemantojusi milzu popularitāti. Lomās: Zane Burnicka (Nadja), Imants Pakalnietis (Lukašins), Kārlis Anitens (Ipolits), Zane Vaļicka (Gaļina), Anna Šteina (Taņa), Līga Robežniece (Vaļa). Režisors Voldemārs Šoriņš.

19:00 Starpbrīdis un lielā ēšana. Pamatēdienā šogad servēsim sulīgas cūkgaļas kotletes ar daiviņās ceptiem kartupeļiem, krējuma mērci un štovētiem kāpostiem.

19:30 Otrais cēliens izrādei “Reiz Jaungada naktī”.

20:30 – 22:00 Kūka un sarunas, sarunas, sarunas.

No 22:00 Ipolits (Kārlis Anitens) Jūs gaidīs 11.novembra krastmalā, lai uz lielās skatuves vadītu maģiskā 2020.gada sagaidīšanas koncertu, svētku uguņošanu un Jaungada nakts ballīti (bezmaksas pasākums).

LAIMĪGU JAUNO GADU!

Pirmizrāde

2019. gada 31. decembrī

Režija

Voldemārs Šoriņš

Izrādes garums

2 stundas

Lomās

Zane Burnicka (Nadja), Imants Pakalnietis (Lukašins), Kārlis Anitens (Ipolits), Zane Vaļicka (Gaļina), Anna Šteina (Taņa), Līga Robežniece (Vaļa)